Już wkrótce

11 stycznia - Wieczór z kolędą: szczegóły obok

 

14-25 stycznia - Ferie z CKPiR w hali sportowej: szczegóły obok

 

20 stycznia - Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych:

plakat Przeglad Koledniczy 19

Zapraszamy na quest:

"Z Eleonorą Wodzicką spacer po Korzkwi"

Relacja

Aplikacja mobilna

Ulotka:

quest 1

logo 100 lecie GZ
rok wyspianskiego

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

wl 04 2018

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
750
Odsłon artykułów:
624364

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

Gminna liga tenisa ziemnego: zasady

Zapraszamy do szkółki:

plakat szkolka tenisowa

Rozpoczął działalność w październiku 2009 roku jako chór żeński – pod liryczną nazwą Bel Canto, przemianowany w 2012 roku na zespół śpiewaczy "Zieleńczanki", obecnie znowu pod nazwą Bel Canto. Opiekę nad zespołem sprawuje Wojciech Karwat, który nie tylko przygotowuje panie do występów, ale i akompaniuje na akordeonie. Panie mają próby w Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach przy ul. Galicyjskiej 17A.
Debiut chóru to występ na wieczornicy zorganizowanej z okazji 11 listopada 2009 r. w Bibliotece Publicznej w Zielonkach. Jedenaście pań zaprezentowało „Rotę”, „Przybyli ułani”, „Wojenko, wojenko” oraz „My pierwsza brygada”. Podczas występu na Wigilii organizowanej przez GOPS dla osób starszych i samotnych w Bibicach zespół liczył już 17 członkiń. Zaprezentowały tam kolędy, również wiersze o tematyce świątecznej. Do dziś występują na spotkaniach organizowanych dla osób starszych i samotnych przed świętami Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy.
Panie uświetniają swoim śpiewem liturgię w kościele w Zielonkach i Giebułtowie, na maj przygotowują pieśni maryjne, ćwiczą również utwory na dożynki.

Bel Canto