Już wkrótce

 seniorzy plakat

 Nowy rok szkolny w CKPiR:

plakat oferta zajecCKPIR

 

 

 

 plastyka

Zapraszamy na quest:

"Z Eleonorą Wodzicką spacer po Korzkwi"

Relacja

Aplikacja mobilna

Ulotka:

quest 1

 

logo 100 lecie GZ
rok wyspianskiego

RODO

Klauzula informacyjna: link

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

wlgz5 6 2019

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
828
Odsłon artykułów:
761079

page

 

21 marca w Mogilanach miały miejsce eliminacje powiatowe 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Reprezentanci z gminy Zielonki wypadli następująco: w turnieju recytatorskim w kat. klas I-III szkoły podstawowej I miejsce zajęła Malina Opalska, w kat. klas IV-VI SP III miejsce zdobyła Katarzyna Gajda, a Marta Latinek - wyróżnienie. W kat. dorosłych zwyciężył Władysław Kućmierczyk. Z pełnymi wynikami można zapoznać się tutaj: link. Pan Władysław będzie również reprezentował gminę i powiat podczas eliminacji rejonowych, które odbędą się w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży przy ulicy Wietora w Krakowie 1 i 2 kwietnia 2019 roku. Zachęcamy do kibicowania: link.


Jury konkursu w Mogilanach w składzie: przewodniczący Wojciech Raszewski  oraz członkowie: Grażyna Skotnicka, Agata Kuliś i Agata Kubrak wysłuchało 68 uczestników w kategorii Turnieju Recytatorskiego, 11 - Turnieju Poezji Śpiewanej, 2 - Turnieju Teatrów Jednego Aktora oraz 3 - Turnieju Wywiedzione ze słowa. 
Na etapie rejonowym, w którym kibicujemy panu W. Kućmierczykowi wyłonieni zostaną uczestnicy etapu wojewódzkiego, po nim już tylko ogólnopolski finał.  Konkurs odbywa się pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Red.