Już wkrótce

22 grudnia warsztaty

"Niepowtarzalne ozdoby choinkowe",

szczegóły obok:

 

Zapraszamy na quest:

"Z Eleonorą Wodzicką spacer po Korzkwi"

Relacja

Aplikacja mobilna

Ulotka:

quest 1

logo 100 lecie GZ
rok wyspianskiego

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

wl 04 2018

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
741
Odsłon artykułów:
613908

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

Gminna liga tenisa ziemnego: zasady

Zapraszamy do szkółki:

plakat szkolka tenisowa

garlica„W zdrowym ciele – zdrowy duch!” - pod tym hasłem, już w najbliższą sobotę 8 września, odbędzie się piknik na sportowo w Garlicy Duchownej!  To trzecia i zarazem ostatnia tego lata impreza integrująca trzy sąsiadujące miejscowości: Garlicę Duchowną, Garliczkę oraz Wolę Zachariaszowską.
W programie: zmagania sportowe między sołectwami, konkurencje rodzinne z nagrodami, mecz w którym zmierzą się Siła Woli, Moc Garliczki i Duch Garlicy, a także mnóstwo atrakcji dla najmłodszych -  plac zabaw, dmuchańce, bungee run, malowanie twarzy, bańki mydlane, wata cukrowa, popcorn. W bufecie - każdy łasuch znajdzie coś dla siebie - domowe wypieki, pyszne pierogi, dania regionalne i z grilla, a po zmroku - zabawa z zespołem Sensi. Impreza jest realizowana w ramach projektu „Wsi spokojna, wsi wesoła – Siła Woli, Moc Garliczki i Duch Garlicy – rękodzieło, warsztaty rzemiosła, malarstwa i kulinariów, zapomniane zajęcia i zawody, promocja lokalnej twórczości, integracja ekologiczna 3 Sołectw Gminy Zielonki”, na którą dofinansowanie otrzymało Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Zielonki w ramach konkursu grantowego woj. małopolskiego "Małopolska - czas na wieś"
Koordynatorem projektu jest Jarosław Raźny – członek rady sołeckiej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Zachariaszowskiej.