logo 100 lecie GZ
rok wyspianskiego

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

0001

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
701
Odsłon artykułów:
562897

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

Gminna liga tenisa ziemnego: zasady

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. poniżej publikujemy informację dotyczącą ochrony danych osobowych.

Informuję, że:

1) administratorem danych osobowych uczestniczek/uczestników imprez oraz zajęć organizowanych w ramach działalności statutowej jest Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach, 32-087 Zielonki ul. Ks. Jana Michalika 2a;
2) inspektorem ochrony danych w Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach jest Beata Pilch, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
3) Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) i e) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w celu realizacji zadań statutowych Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach, takich jak na przykład:
- zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży,
- półkolonie,
- imprezy rekreacyjno-sportowe,
- konkursy, przeglądy
Dane osobowe gromadzone są w formie papierowych kart zgłoszeń do konkursów lub kart udziału w zajęciach/imprezach, tychże dokumentów przekazywanych drogą elektroniczną oraz zdjęć dokumentujących zajęcia/imprezy.
4) Odbiorcą danych osobowych w zakresie wizerunku (zdjęcia z imprez/zajęć) będzie Urząd Gminy Zielonki.
5) Dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.

 6) Dane osobowe, przekazane w formie kart zgłoszeń/kart udziału będą przechowywane przez okres 5 lat. Zdjęcia z wydarzeń będą przechowywane na podstawie art. 9 ust 2 pkt j) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w celach archiwalno-historycznych.
7) Uczestniczki/uczestnicy imprez/zajęć mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
8) Uczestniczki/uczestnicy imprez/zajęć mają prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznają, że przetwarzanie danych osobowych ich dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o  ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
9) Podanie danych osobowych jest warunkiem udziału w wydarzeniach/zajęciach. Uczestniczki/uczestnicy imprez/zajęć są zobowiązani do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości wzięcia udziału w imprezie/zajęciach.
10) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.