logo 100 lecie GZ
rok wyspianskiego

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

0001

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
701
Odsłon artykułów:
562901

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

Gminna liga tenisa ziemnego: zasady

28700669 2043525515662874 4500696114489305139 o6 marca w Centrum Integracji Społecznej odbył się konkurs recytatorski dla dzieci i młodzieży z gminy Zielonki. Do zorganizowanego przez Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach konkursu zgłosiło się 75 uczestników. Jury  tegorocznego konkursu w składzie: Diana Jędrzejewska- aktorka teatru Groteska, przewodnicząca Jury, Rafał Szumski - aktor teatru Groteska oraz  Krzysztof Piątkowski - aktor teatru J. Słowackiego wyłoniło 18 najlepszych, którzy 23 marca reprezentują gminę w eliminacjach powiatowych 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, w Mogilanach.


W tym roku prócz kategorii: Turniej recytatorski, Turniej Teatrów Jednego Aktora, Turniej Poezji Śpiewanej, Wywiedzione ze Słowa, pojawiła się kategoria związana ze 100-leciem odzyskania niepodległości przez Polskę. Każdy z uczestników miał do wykonania dwa utwory: fragment prozy oraz jeden utwór poetycki.
A oto wyniki gminnych eliminacji:
Kategoria Recytacja klasa I-III (szkoła podstawowa)
I miejsce – Katarzyna Gajda SP Korzkiew
II miejsce – Malina Opalska SP Korzkiew
III miejsce – Anna Łukasiewicz SP Zielonki
Wyróżnienia: Maciej Lala SP Korzkiew
Gabriela Kucharczyk – SP Korzkiew
Kategoria Recytacja klasa IV-VI (szkoła podstawowa)
I miejsce – Wiktoria Szczepańska SP Bibice
II miejsce – Karolina Gajda SP Korzkiew
III miejsce – Natalia Ozimek-Sobota SP Bibice
Wyróżnienia: Karolina Grzyb SP Korzkiew
Karolina Liszka – SP Bibice
Kategoria Recytacja klasa VII-VIII i gimnazjum
I miejsce – Miriam Dunikowska SP Korzkiew
II miejsce – Julia Ślusarczyk SP Bibice
III miejsce – Patrycja Kremer SP Wola Zachariaszowska oraz Mateusz Kolarski SP Owczary
Wyróżnienia: Weronika Kruczek SP Wola Zachariaszowska
Miłosz Okarma – SP Bibice
Maria Magdalena Szczerbowska – SP Bibice
Katarzyna Kaczmarczyk – SP Zielonki
Paulina Sułowska – SP Korzkiew
Kategoria Recytacja dorośli i seniorzy:
I miejsce – Janina Chrzan
II miejsce – Władysław Kućmierczyk
III miejsce – nie przyznano
Wyróżnienia: Anna Kućmierczyk, Bogusława Babich
Kategoria Turniej Jednego Aktora:
I miejsce – nie przyznano
II miejsce – nie przyznano
III miejsce – Jagoda Wiecha CKPiR Zielonki
Kategoria Poezja Śpiewana
I miejsce – Hanna Malinowska CKPiR Zielonki
II miejsce – Małgorzata Łyczko – SP Wola Zachariaszowska
III miejsce – Andrzej Jusięga – indywidualne zgłoszenie
Kategoria Wywiedzione ze Słowa:
I miejsce – Filip Szostak-Sobalski i Wiktor Szostak-Sobalski SP Zielonki
II miejsce – nie przyznano
III miejsce – nie przyznano

Kategoria 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę
Klasa I-III (szkoła podstawowa)
I miejsce – Julia Rybińska SP Wola Zachariaszowska
II miejsce – Aleksandra Tarcholik SP Zielonki
III miejsce – Alicja Głuszek SP Wola Zachariaszowska
Klasa IV-VI (szkoła podstawowa)
I miejsce – Małgorzata Łyczko  SP Wola Zachariaszowska
II miejsce – Magdalena Gołda SP Wola Zachariaszowska
III miejsce – Natalia Calik SP Wola Zachariaszowska
Gratulujemy i trzymamy kciuki za występ w Mogilanach
KB

page