Już wkrótce

22 grudnia warsztaty

"Niepowtarzalne ozdoby choinkowe",

szczegóły obok:

 

Zapraszamy na quest:

"Z Eleonorą Wodzicką spacer po Korzkwi"

Relacja

Aplikacja mobilna

Ulotka:

quest 1

logo 100 lecie GZ
rok wyspianskiego

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

wl 04 2018

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
741
Odsłon artykułów:
613895

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

Gminna liga tenisa ziemnego: zasady

Zapraszamy do szkółki:

plakat szkolka tenisowa

konkurs recytatorskiMłodzież z gminy Zielonki wzięła wczoraj udział w konkursie recytatorskim. Spośród 75 uczestników przesłuchań jury wyłoniło zwycięzców, którzy wezmą udział w konkursie powiatowym 23 marca w Mogilanach. Wyniki: str1, str2, str3, str4str5.

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „PRZESTRZEŃ” ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w eliminacjach powiatowych 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się 23 marca 2018 w dworze w Mogilanach przy ul. Rynek 3. Rozpoczynamy o godz. 9.30.
Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeń można pobrać ze strony internetowej Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „PRZESTRZEŃ” www.przestrzen.info.pl oraz www.tkt.art.pl.
Karty zgłoszeń i protokół z eliminacji gminnych prosimy przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 16 marca. Kolejność recytacji wykonawców z poszczególnych gmin powiatu krakowskiego zostanie zamieszczona na FB oraz stronie internetowej Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „PRZESTRZEŃ” do 21 marca.
W sprawach związanych z konkursem prosimy o kontakt z koordynatorem wydarzenia, Panią Esterą Jankowską, w godz. od 15:00-19:00, tel. 504 319 191, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.