Już wkrótce

Od 25.09 do 13.11:

logo FB

plakat szkolka tenisowa

Oferta zajęć w CKPiR 2018/2019:

ckpirzajecia

 

logo 100 lecie GZ
rok wyspianskiego

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

wl 03 2018

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
732
Odsłon artykułów:
597940

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

Gminna liga tenisa ziemnego: zasady

DSC00843Zostało jeszcze trochę czasu przed świętami, warto więc popracować nad przygotowaniem szopki bożonarodzeniowej. Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach zaprasza wszystkich przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych w gminie Zielonki oraz ich rodziny do udziału w konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Będą nagrody. Regulamin konkursu dostępny: tutaj. Do konkursu zapraszamy mieszkańców gminy Zielonki. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości.


Zadaniem uczestników będzie wykonanie przestrzennej szopki techniką dowolną. Oceniane będą: nawiązanie do tradycji, architektura, figurki, kolorystyka, nowatorstwo, dekoracyjność i ogólne wrażenie estetyczne. Prace można wykonać indywidualnie lub z rodziną (maksymalnie 7 osób), do czego szczególnie zachęcamy.
Termin zgłaszania prac upływa 12 stycznia 2017 r. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 19 stycznia, a wręczenie nagród odbędzie się 28 stycznia na Powiatowym Przeglądzie Grup Kolędniczych w Zielonkach, który rozpocznie się o godzinie 15.00 w Centrum Integracji Społecznej przy ul. Galicyjskiej 17A. W czasie przeglądu będzie można obejrzeć konkursowe prace na wystawie.