Już wkrótce

28 stycznia - XVIII Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych:

plakat Przeglad Koledniczy 18

 

 

 

rok wyspianskiego

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

wlgz 2017

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
674
Odsłon artykułów:
519408

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

Aktualna tabela: pobierz

Liga tenisowa 2017: zasady

028Już piąty sezon Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach prowadziło gminną ligę tenisa ziemnego. Rywalizowało w tym roku 17 zawodników. Gratulujemy tenisistom sportowego zapału, a zwycięzcom wysokich wyników.


Mecze rozgrywane były na korcie o sztucznej nawierzchni przy hali sportowej w Zielonkach od maja do końca października w systemie każdy z każdym. Rozegrano łącznie 86 meczy. Zawody były wielopokoleniowe, grali zarówno nastolatkowie jak i seniorzy. W rywalizacji najlepiej poradził sobie Łukasz Handzel, który zajął pierwsze miejsce, drugie miejsce zajął Adam Opalski, natomiast trzecie miejsce - Ryszard Grochot.
Podczas spotkania, które odbyło się 25 listopada, dyrektor CKPiR wręczył zwycięzcom puchary oraz nagrody. W miłej atmosferze uczestnicy spotkania potwierdzili chęć dalszej rywalizacji w przyszłym roku. Nie obyło się bez narzekania na małą ilość kortów, zwłaszcza problemem jest znalezienie wolnego kortu w sezonie zimowym. Takiego obiektu nie ma w gminie Zielonki.
W lidze zaczynają grać wychowankowie UKS Korzeniowski.pl, który szkoli młodych adeptów tenisa. Już dziś zapraszamy do udziały w gminnej lidze tenisa ziemnego, która ruszy z początkiem maja 2017 roku. Szczegóły będą umieszczone na naszej stronie internetowej www.ckpir.zielonki.pl
MP

020p
021