Już wkrótce

26 stycznia -

XX Powiatowy Przegląd

Grup Kolędniczych,

szczegóły obok

 

Ferie z CKPiR w hali sportowej w Zielonkach

27 stycznia - 7 lutego

szczegóły obok

 

Zapraszamy na quest:

"Z Eleonorą Wodzicką spacer po Korzkwi"

Relacja

Aplikacja mobilna

Ulotka:

quest 1

 

logo 100 lecie GZ
rok wyspianskiego

RODO

Klauzula informacyjna: link

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

wlgz5 6 2019

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
834
Odsłon artykułów:
779450

turniej

12 października w budynku wielofunkcyjnym w Batowicach miał miejsce Turniej Brydża Sportowego o Puchar Wójta Gminy Zielonki. W rywalizacji wzięło udział 21 par. Pierwsze miejsce zdobyli: Małgorzata i Janusz Wadowscy, drugie miejsce zajęli Jacek Rąpała i Tadeusz Sieńko, trzecie miejsce zajęła para Krystyna Grzegorzewska i Andrzej Żugaj.


Organizatorem Turnieju było  Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach, które reprezentował dyrektor Marek Płachta. Zawody otworzył wójt gminy Zielonki Bogusław Król, a turniej sędziował Zbigniew Sagan, wiceprezes Małopolskiego Związku Brydża Sportowego. Wśród turniejowych par były nie tylko te z gminy Zielonki, ale i z Częstochowy. Brydżyści rywalizowali przez 5 godzin. Inicjatorem kolejnego już turnieju brydżowego był Stefan Łysek. Zwycięzcy pierwszych trzech miejsc otrzymali dyplomy oraz puchary, a każdy zawodnik otrzymał dyplom za udział w turnieju. Zawody przebiegały w miłej atmosferze. Każdy uczestnik mógł skorzystać z bufetu kawowego i zjeść coś na słodko, a na zakończenie był ciepły posiłek.
Przypomnijmy, iż od 2013 roku wielbiciele brydża mogą spotykać się i grać. W gminie Zielonki inicjatorem takiej formy spędzania wolnego czasu jest były radny z Bibic Stefan Łysek. To on też był pomysłodawcą pierwszego Turnieju Brydża Sportowego o Puchar Wójta Gminy Zielonki, który miał miejsce w 2015 roku. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim zawodnikom.
Red.

turniej1

turniej2

turniej3